Azi este:

Azi este o zi ca celelalte! LUNI Prima zi din saptamana…. 5 februarie ziua de salariu la unul din fostele joburi…. ziua in care m-am simtit linistit cand s-a terminat munca… De ce? AZI ESTE: PRIMA ZI DE PREAVIZ!!! Pentru ca azi… ei bine azi este prima zi din preaviz care nu a fost demisie… … Citește mai mult

Ultimele zile acolo…

Ei dragii moshului au trecut zilele de preaviz. Pentru prima oara in viata mea agitata de PION(ier) ma uit in oglinda si zic: no more wet lips. In ultima vreme m-am relaxat, am alergat si calarit blocurile, am facut contracte, am desenat… am dat cu mucii in fasole pe plan sentimental si sper in reconciliere … Citește mai mult

Pick my nose!

? 1:00 cineva ma (uibeste)! UIBESTE si nu iubeste ca acum? sunt linistit! previziuni de munca? DESTULE! Preaviz la realitatea ? DAAAAAAAAAAA Ce fromoasa e viata! am facut azi o baie de 1 ora sau ceva de genu. mai relaxat de atat nu am putut sa fiu (asta exceptand orele de dupa sex in care … Citește mai mult