Senat, prost, soferi, lege, centura…

Depăşirea cu cel mult 20 km/h a vitezei maxime admise, folosirea telefoanelor fără dispozitiv hands-free, nesemnalizarea schimbării direcţiei de mers şi nepurtarea centurii de siguranţă, nu vor mai fi pedepsite decât cu avertisment scris, conform unei legi adoptate de Senatul României. (capital) Ma astia sunt intregi la minte? Conform modificatilor aduse de astia in senat … Citește mai mult