se poarta EMO la Motoare

Anu’ 2007. Sus la motoare. Ajungem grup restrans de 4 oameni. Ne pironim ochii sa gasim un loc sa zacem linistiti. In jurul nostru numai pushtime, si nu orice fel de pushtime ci pushtimea EMO. Injur de cateva ori in gand ca nu avem loc si dam sa ne intoarcem la lift. In lift minunata … Citește mai mult