De ce’s femeile mai rele?

Am prieteni, prietene si cunostiinte care sustin afirmatia ca femeile sunt mai rele decat barbatii. Totul porneste de la lucruri mici si evolueaza odaa cu trecerea timpului. Cand sunt mici sunt mai competitive cu toate ca se joaca cu papusi, bucatarii in miniatura din plastic si alte dracovenii care nu le fac decat sa scoata … Citește mai mult