Azi
Nu am chef de nimic… Vreau sa stau pe o plaja cu nisip fin la marginea marii, o mare cu apa turcoaz, cu o bere rece slab alcoolizata langa mine… si sa adie vantul incet! Poate maine…
Calm… la suprafata.
Nu am chef de nimic… Vreau sa stau pe o plaja cu nisip fin la marginea marii, o mare cu apa turcoaz, cu o bere rece slab alcoolizata langa mine… si sa adie vantul incet! Poate maine…
Care este cea mai buna metoda (care functioneaza la voi) sa va relaxati dupa o zi… mai putin buna? La mine functioneaza asta!
? Ca orice prestator care se respecta mi-am luat un concediu mai lung ca sa mai am 3 zile de relax, sa pot sa ies/vorbesc/interactionez cu prietenii. Cele 3 zile au decurs cam asa: Luni: BORED Marti: BORED Miercuri: BORED In toate cele 3 zile de relax am adormit de nenumarate ori la TV, am … Citește mai mult