Cum a fost ziua ta? Multumesc… a fost MINUNAT!

shitty-blog

Dupa o noapte in care mai mult m-am perpelit in pat ca plodu de deasupra si-a gasit sa isi ia papara de la parinti fix la 1 dimineata (nu stiu cum reuseste dar are parte de destula) am fost trezit brutal de Gnarls Barley – Crazy fix la 7 dimineata, ora fatidica pentru sclavul de pe plantatie.

M-am trezit si am inceput ziua cu micile tabieturi.

– urinat din pozitia inclinat
– pus facatorul de cafea la treaba
– igiena
– tigara – cafea – tigara – mail – browse – bloguri – google reader – torente – mediafax

Citește mai mult

Parlamentul European vrea sa muncim mai putin…

Parlamentul European (PE) a votat, miercuri, un pachet de reglementări care interzice cetăţenilor europeni să muncească mai mult de 48 de ore pe săptămână, declanşând un conflict între legislativul UE şi guvernele statelor membre şi companii. (Sursa mediafax) Se pare ca mai sunt si alte tari de workoholici in afara de Romania. Ca „pofta de … Citește mai mult