Cum este dupa concediu?
Nici sa nu va ganditi sa intrebati! Am ajuns azi la munca mai mult mort decat viu pentru ca nu mi-am reglat somnul pe programul „munca”. Am adormit cu greu pe la 3 dimineata si acum simt cum se invarte biroul cu mine, ma doare stomacul si mi-e rau. In birou e cald si dupa … Citește mai mult