Sigma, me gusta Sigma!
Primul meu obiectiv Sigma a fost 50-150mm/2.8, cred ca era prima generatie. L-am folosit foarte mult, upgrade-ul de la un Tamron 28-200 a fost binevenit, mai ales ca a fost primul obiectiv cu autofocus „HSM”. L-am comparat foarte mult cu cele de la Canon care erau de 2 ori mai mari si mai grele si … Citește mai mult