Vreau la mare!!!

11 comentarii la „Vreau la mare!!!”

  1. si eu am fost la mare… dar MAI VREAU!
    Nu cred ca o sa vad asa ceva… dar sper! oricum aparatul e intotdeauna cu mine 😀

  2. stii cum e..biguns..(sunt fan al bundy)
    la mine AMR 4 zile:D
    revin cu poze cu siguranta:D
    am un card de 1gb si nu mi`e frica sa`l folos:D

    cipocs last blog post..netu` netu`..

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.