Litoral Romania
Nu cred ca iti trebuie mult sa te convingi ca litoralul romaniei nu-ti merita banii! Hotelierii sau „gazdele” iti zambesc doar cand ploua afara, ca poate stai la ei. Daca este soare si sezon te vor trata ca pe ultimul om, ca banii tai nu-s buni daca stai 2 nopti, ca cearceafurile murdare sau pline … Citește mai mult