Protest Anti Gigi Becali

miting-anti-gigi-becali-01

Protest Anti Gigi Becali chiar in ziua in care clubul implineste 62 de ani de la infiintare (cu toate ca nu are nici o relevanta data aleasa). Eu nu-s mare fan fotbal, de fapt chiar ma plictisesc meciurile jucate de Romani pentru ca nu mai au nici un farmec. Niste boi alearga dupa „un balon”, noi ne enervam si ei isi indeasa banul in buzunar. Deh, valize and shit…

Ma intreb daca nu ar fi fost Gigi la carma… ar fi fost mai decent jocul Stelei? In ultima vreme parca prea si-au luat-o pe coaja. O fi de la moral?

Gigi… lasa-te de politica, sport si ce altele mai invarti!

Un comentariu la „Protest Anti Gigi Becali”

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.