Why the fuck Glossy Glossy?

Ne transformam incet in sclavi ai marketingului, ai feature-urilor nefolositoare! Nu inteleg de ce toate monitoarele sunt Glossy-Glossy si de ce orice se face acum trebuie sa fie shiny sau sa arate ca voma SF a unui clovn roz? Chiar nu mai sunt designeri buni? Intreb pentru ca am fost sa vad niste monitoare LCD … Citește mai mult

Unu scurt!

– ill.ro si photowalk.ro au aparut la Fanatic gamer (pe City FM) – pe photowalk.ro cateva noutati de la… Canon… – ill.ro si-a facut downgrade la page ranking :)) – serveru vrea un mirror la harduri, dar nu are loc in carcasa 😀