Nu va inteleg fratilor
Am 26 de ani. Sunt singur la parinti si am fost crescut cum au stiut ai mei mai bine. Nu am tata betiv, bunici securisti, nu vin dintr-o familie bogata. Nu am primit masinuta la 18 ani cadou, nu am primit apartament de ziua mea sau ca am intrat la facultate. Am muncit si voi … Citește mai mult