Poze de iarna…
Se pare ca nu m-am obisnuit nici pana acum cu vitregeala luminii de zapada. De fiecare data cand am facut poze iarna, in special in zona ultrawide-wide am fost furat la metering ca ultimul afon care sta cu aparatul pe auto. 1 stop ramane in purgatoriul meteringului si ajungi sa-ti dai palme ca direct din … Citește mai mult