4 chestii…
1. Caldura din calorifere nu-i, nu o sa fie nici azi ca nu au aia combustibil. Azi platesc intretinerea si ma intreb DE CE? 2. Liam’s Life – o chestie inutila in mail-ul de la yahoo! Preferam un joc gen Asteroids. 3. Azi 20grade celsius in capitala. Sunt imbracat corect! 4. iLO rulz.