Azi sunt in concediu…
Azi, dragii moshului si scumpele babei, mi-am luat o zi de concediu. As fi putut sa imi iau 2, dar, nu se cade sa-ti iei 2 zile de concediu in 24 de ore, adica nu se poate. De ce? Ati fi tentati sa intrebati si voi acelasi lucru… PENTRU CA ziua are numai 24 de … Citește mai mult