Blog & Roll 2 – poveste cu poze

Yeap am fost!

Dupa ce am alergat o zi intreaga dupa diverse de la Ikea ma suna pe la 5 Ciupercutza sa ma intrebe pe la ce ora ne intalnim ca sa mergem la eveniment. Eu vroiam sa mai trec pe acasa sa imi iau blitz-ul (pe care l-am lasat acasa ca deh am timp sa ajung sa-l iau) dar era deja 5 si la 6 incepea asadar am lasat planul cu blitul pe data viitoare. Am fost la KFC si am alimentat cu junk food (dupa care mi-a fost un pic rau), m-am mai plimbat pe Calea Victoriei si am mai fotografiat „street”.

Am ajuns in fata locatiei, Coyote Cafe, si pentru ca am recunoscut-o pe PuttyCat am stat de vorba cu ea pana cand i-a sosit vanzatorul de shaorma. A venit ciupearca si ne-am hotarat sa intram la caldurica ca doar nu am venit sa stam afara.

Asadar… poveste cu poze:

Citește mai mult

8

? Am deja 8 zile de loc nou de munca, ca IT.. ca administrator de retea de calculatoare. Impresii deja formate? DA! Pana acum pot spune ca este primul loc de munca care imi place pe mai multe planuri, sper sa nu fiu dezamagit pe parcurs: bani locatie colegi modul in care se pune problema … Citește mai mult