Au gasit solutia 🙂 Bine ar arata ca CURU sa faca toti asta (sau doar jumatate) dar trebuie sa recunosc ca mi-ar placea o camera pozitionata ca asa…
Solutia pare stabila, arata demential pe afara si cred ca ai o vedere superba in exterior!

Calm… la suprafata.
Luni si marti – o bucurie! Duminica ce-am mai stat prin casa… am ars-o in mod suspect si am incercat sa nu ma urc pe pereti! Pielea de pe spate – umeri – brate – fata ma cam ustura dar era cu pauze asadar am supravietuit. Luni a venit cu niste surprize. O zi de … Citește mai mult
Sa ploua? Sa nu ploua? Dupa ce Duminica si Sambata si in general cam toata saptamana trecuta a plouat, acum vesti bune! Saptamana asta nu o sa mai ploua. Asa arata weather.yahoo.com, asa arata si accuweather… Nu pot decat sa ma bucur ca nu mai trebuie sa car dupa mine umbrela. Asadar… no rain! Am … Citește mai mult
Apa Nova: asta inseamna … noua apa sau ce? Este un nou partid? Noua Dreapta? Noua APA? WTF. Plec azi de acasa fericit, stiu ca avem apa la robinet, sunt mandru de locul unde a ajuns omenirea, gradul de civilizatie, bucuria imi umplea sufletul! Zambeam ca tampitu uitandu-ma la stalpi, la sinele de tramvai si … Citește mai mult