Craciun fericit
Din partea subsemnatului La multi ani si Craciun Fericit. Asta-i primul meu brad de craciun de la iLL’s Crib! So… party? Mos Craciun cica vine asta noapte…
Calm… la suprafata.
Din partea subsemnatului La multi ani si Craciun Fericit. Asta-i primul meu brad de craciun de la iLL’s Crib! So… party? Mos Craciun cica vine asta noapte…
Am fost duminica la o plimbare cu aparatul foto si cu LeX. Primul subiect a fost atat de interesant pentru mine incat nu m-am sinchisit sa scot aparatul foto decat la sfarsit, cand am tras 2-3 poze doar de dragul de a mai unge un pic shutter-ul. „Se depune o coroana de flori din partea…” … Citește mai mult
Din mintea intortocheata a unui nevrotic de bucuresti care isi imagina ca mosh craciun o sa aduca si el shosete s-a nazarit ca ar putea fi mai rau. Mai rau insemnand sa primesc SIRETURI. M-am zvarcolit o noapte intreaga cu gandul la shosete si ciorapi si … SIRETURI. A doua zi m-am linistit cand am … Citește mai mult