Ura, nepasare si nervi
De ce ura, nepasare si nervi? Pentru ca asta vad in ochii vostri, asta e si in ochii mei. Dezgustati pana la refuz si luati parca din versurile celor de la parazitii. Ne uitam unii la altii, fete triste, dispretuitoare si aberant de sclipitoare unele… poate din prostie, poate din noroc. Let’s cut to the … Citește mai mult