Viata la bloc…
De cate ori ati auzit expresia „asa e la bloc…”? De fiecare data cand aud pe cineva ca isi scuza vecinii cu „asa e la bloc” ma gandesc ca asta este si scuza vecinilor cand uita de regulile de bun simt, mai ales ca acum, de ceva vreme, in Romania este democratie. M-am saturat de … Citește mai mult