S-a dat startul la promisiuni de primar!

Cu cata bucurie in suflet pot sa privesc afisele electorale cu promisiunile candidatilor… Silviu Prigoana, mai marele care a intemeiat Realitatea TV (caruia ii sunt recunoscator pentru asta), promite transport public gratuit. Din calculele lui deja subventionam 66%, 20% oricum sunt cheltuieli cu bilete si avem oricum un procent mare de blatisti. Pare realizabil sa … Citește mai mult