Recensamant 2011
Saptamana asta si-au facut timp sa treaca si prin blocul meu. De la ora 17 pana la ora 20, de parca ar fi plata la intretinere dar cu o ora in plus. Daca ajungi la 19 si au trecut de etajul tau sau au terminat intr-o ora… bye, ne vedem in weekend. Astazi era afisat … Citește mai mult