Hai sa ii… chinuim!
Politica in Romania – un joc murdar, necinstit. De ce spun asta? Poate vine dreq vrun politician (de acum o sa ii spunem: shpagar, corupt)… reiau. Poate vine un corupt si imi zice: „Ba pushtiu ai grija, ca nu o sa iti fie bine!” Dupa scandalurile cu „basescu te dam jos”, „tiganca imputita”, „base vs … Citește mai mult