O zi superba… NOT!
Azi se intampla sa se cheme „Luni”… Cred ca este ziua care nu imi prieste chiar deloc. Un motiv ar fi „e dupa weekend” si ar trebui sa fiu rupt, dar nu se poate spune ca nu m-am odihnit. E schimbarea de la starea de „palma’n cur” la cea de „activitati intelectuale”, prima zi de … Citește mai mult