Steaua – Dinamo
Ma uit acum la meci. Nu sunt microbist si habar nu am ce-i cu numele alea de le tot spun comentatorii, dar stiu ca nu se joaca curat si ma calca pe nervi cand vad intrarile de ghiolbani (fault-uri parca le zice…) si gesturile de „fair play”. Mai iese vreun spectator pe teren? Astia sunt … Citește mai mult