Sambata lu Photowalk

Azi este sambata. Acum sunt la munca si reinstalez pe HP-ul ce infernal. Are toate componentele schimbate, singurele care nu au fost schimbate sunt carcasa si cateva suruburi (asta ca sa pastram serial number-ul). Eu cred ca server-ul asta este posedat de … o entitate. Este imposibil ca dupa ce schimbi toate componentele sa faca … Citește mai mult