MicroWave – Fun pentru sambata!
Ca tot e ora de pranz… Mai multe aici
Calm… la suprafata.
Ca tot e ora de pranz… Mai multe aici
Azi este sambata. Acum sunt la munca si reinstalez pe HP-ul ce infernal. Are toate componentele schimbate, singurele care nu au fost schimbate sunt carcasa si cateva suruburi (asta ca sa pastram serial number-ul). Eu cred ca server-ul asta este posedat de … o entitate. Este imposibil ca dupa ce schimbi toate componentele sa faca … Citește mai mult
Sambata, probabil cel mai incarcat program din saptamana. Pe aceeasi tema era si „Mix Fm, probabil cel mai bun post de radio din Bucuresti” dar sa nu vorbim despre lucruri de mult apuse. Iata programul de azi: – meci rugby Steaua – Dinamo. A castigat Dinamo, la fel ca la ultimul meci de fotbal dintre … Citește mai mult