GayFest 2008
Are loc maine dragi heterosexuale(i) si homosexuale(i). Daca ajungeti in zonele in care se desfasoara nu uitati sa luati de acasa bunul simt! Veti vedea in toata splendoarea ei, romania heterosexuala vs romania homosexuala. Razboiul intre sexe, razboiul cu sexe. Ora 17.00 Marşul Gay Fest ’08 (Intersecţia Str. Nerva Traian cu Bd. Unirii – Piaţa … Citește mai mult