Wannabe?

Care e treaba oameni buni? Geci cu puf? Ma duc vineri in un local numit „Fabaria”. Jos era full asa ca ne-am asezat la etaj… Jumatate de ora am asteptat sa vina baiatu sa ne aduca un meniu si inca jumatate sa ne ia comanda… Atmosfera placuta acolo, muzica italiana, mancare buna, bautura … ca … Citește mai mult