Sa ne pisam pe legea electorala

Acum Realitatea TV afiseaza rezultate partiale pe website inainte de a se inchide urnele, continua campania pro Mircica. O fac „cu cap” pentru ca prostii nu isi vor da seama: pestisori portocalii si rosii, braduti de craciun portocalii si rosii, mosi craciuni… si asa mai departe. Pe Mediafax continua doar bannerele pro Mircica… [update: au aparut si rezultate partiale].

Sunt sigur ca mai sunt exemple, eu pe astea le-am vazut azi. Apropos!

2 comentarii la „Sa ne pisam pe legea electorala”

  1. si pe site-ul A3 era afisate rezultate de la sondaj! subliniez „sondaj”!

    rezultate partiale nu au cum sa existe pana in ora 21, ca nu se incepe numaratoare!

Lasă un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.