De ce pauza de 3 zile?
„Care-i treaba? Vad ca nu ai mai scris de mult pe blog.” Treaba este urmatoarea dragi prieteni: 1. Cu toate ca am fost in concediu am fost cu treaba la iLL’s Crib. Am facut curat, am jumulit linoleum, am spalat pe jos, am curatat tocaraia de plasticele pe care scrie Trocal, am curatat de praf … Citește mai mult