Absenta nemotivata pe blog :)
Uite ca am reusit sa imi ignor blogul mai multa vreme. Am primit email-uri cu intrebari daca sunt ok, daca am murit sau daca sunt in concediu. Iata si raspunsul standard: am ignorat calculatorul acasa, blogul la munca si aparatul foto cam o saptamana. M-am ocupat cu chestii casnice sau personale si am gasit timp … Citește mai mult