A inceput scoala – Pro TV a mintit!

Mai tineti minte stirea conform careia traficul din Bucuresti s-a mai relaxat din datorita retragerii din trafic a masinilor de firma? Beneficiile crizei nu sunt exact cum crede Pro TV-ul. Condusul redevine o placere in Bucuresti, dar cine mai are puterea sa se bucure. De cand a inceput anul si mai ales de cand toti vorbesc numai … Citește mai mult

10 Euro pe an…

Trafic.ro are pretentii financiare :)) Vor sa montizeze si mai mult sistemul lor de monitorizare, analizare, contorizare al site-urilor inscrise. 10Euro PE AN nu este mult dar serviciul oferit de ei pana acum a supt de multe ori si exista atatea alte site-uri care fac acelasi lucru mult mai bine. … si ce tupeu sa … Citește mai mult