2 roti si pedale eliptice :D
Asa ceva am vazut la Bike Expo 2010 de la Romexpo, mi-a placut ideea dar nu am reusit sa ma plimb si eu… de test 😀 de la Silviu, mai aflam ca pretul pentru EliptiGO este de 2200 USD… BLANA FRATE!
Calm… la suprafata.
Asa ceva am vazut la Bike Expo 2010 de la Romexpo, mi-a placut ideea dar nu am reusit sa ma plimb si eu… de test 😀 de la Silviu, mai aflam ca pretul pentru EliptiGO este de 2200 USD… BLANA FRATE!
Te-ai gandit vreodata ca pentru oras e foarte buna si o bicicleta pliabila? Ciudateniile naibii mi-au parut foarte incomode cand m-am dat cu una in Decathlon (Hoptown 20” Green) dar avantajele sunt clare pentru ca-s putine dezavantaje (sunt scumpe ca dracu, nu stiu cat de comfortabile sunt la drumuri mai lungi, nu poti sa iesi … Citește mai mult
Plec dupa job sa ma vad cu LeX la o Cola prin centrul vechi. O las pe Petunia la munca, urmand sa ma intorc dupa ea cand plec acasa. Era un pic innorat… Ma intorc la munca, dupa Cola si clatite si incepe ploaia mare… Petunia in standby, eu in standby, doar ploaia nu era … Citește mai mult
Dupa miscarea Bikewalk (primul pe 2010) am fost astazi la Ciclopromenada Nocturna (organizata de ONGFest) dar adevaratele detalii le vezi pe bicla.ro. Bravo bai, mai iesim din casa la o plimbare, mai un fluierat, mai un pedalat! Bicicleta devine din ce in ce mai populara ca mijloc de transport, 4 din colegii mei de la … Citește mai mult
Nici nu mi-au dat bine pedalele la picioare si am inceput sa gandesc ca un mare biciclist, vai domne, nu mai pot eu de stilul asta de viata, pedalatul in Bucuresti! Drumul meu zilnic este cat de cat simplu, ma duc la munca, ma intorc de la munca. Am trasee alternative dar cel mai mult … Citește mai mult