PhotoWalk #4 – The Story

Duminica a avut loc ce-a de-a 4-a intalnire a comunitatii PhotoWalk Romania.

Am ales sa ne intalnim cu o ora mai devreme, la 16:00 si am reusit printre altele sa ajung si la apartament sa citesc indexul pentru electrica si sa-mi recuperez cheile pe care le-am uitat sambata.

Bineinteles ca am intarziat ca m-am luat cu stransul jegului in gramajoare (praf, moloz, si asa mai departe) dar macar nu am ajuns ultimul. Au fost asa: LeX, Irina, Teo, Dana, Leyla, Bimus, TSK, Jamayk, Piticu, Mihnea si subsemnatul iLL.

Citește mai mult

Si daca ploua ce?

Iaca pic-pic-pic a plouat azi. A fulgerat, a tunat si Bucurestiul e plin de mici piscine construite de cei care repara liniile de tramvai. In Iancului ar putea sa se deschida mai multe stranduri, cu bazine de diferite adancimi pentru diverse categorii de varsta! Ca de obicei cand ploua si fulgera se intampla urmatoarele: – … Citește mai mult