Daca e frig… nu e cald…
Plange sufletul in mine dimineata cand deschid ochii si vad nori pe cer si simt frigul asta nesimtit care a pus stapanire pe Bucuresti. Lumea este amortita pe strazi si se misca in reluare, ca intr-un film cu „the undead” sau „zombies”. Reluam povestirea! Plange sufletul in mine cand ma trezesc. De ce? Pentru ca… … Citește mai mult