Fiscalitate, mir si Facebook
Suntem pe drumul cel bun dar mai avem… mai avem mult… In ordinea ideilor: ANAF si actiunile din ultima vreme, Dan Sova si baile lui de mir, comentariile inutile la adresa domnului Iohannis (presedinte doar pe Facebook). 1. ANAF si campania lor: Daca as avea o firma si mi-ar inchide ANAF-ul sandramaua pentru 1 leu si … Citește mai mult