ANAF(ura), impozite si impotenta de a fiscaliza gaurile negre
Goana dupa banii furati timp de 26 de ani din visteria Romaniei a inceput si se arunca continuu lemne in furnalul masinariei ANAF/DNA. Dupa revolutie am avut o supradoza de democratie, o supradoza de libertate si fiecare mojic care s-a vazut acolo sus a furat cat l-au tinut bracinarii, sa-i fie lui bine. Economia noastra a murit de … Citește mai mult