PhotoWalk #4 – The Story

Duminica a avut loc ce-a de-a 4-a intalnire a comunitatii PhotoWalk Romania.

Am ales sa ne intalnim cu o ora mai devreme, la 16:00 si am reusit printre altele sa ajung si la apartament sa citesc indexul pentru electrica si sa-mi recuperez cheile pe care le-am uitat sambata.

Bineinteles ca am intarziat ca m-am luat cu stransul jegului in gramajoare (praf, moloz, si asa mai departe) dar macar nu am ajuns ultimul. Au fost asa: LeX, Irina, Teo, Dana, Leyla, Bimus, TSK, Jamayk, Piticu, Mihnea si subsemnatul iLL.

Citește mai mult

Wassup iLL?

Iaca bine doamnelor, domnisoarelor, domnilor si bai flacailor. Am inceput sa lucrez pentru comunitatea photowalk. Suntem in teste de look, teste de functionalitate si alte tipuri de teste. Este aproape gata dar mai trebuiesc niste finisaje. U’ll se when it’s ready! Apropos de photowalk, puteti sa dati join aici! Cu casa… iLL’s Crib, se munceste … Citește mai mult