4 nesimtiti – amenda frate!

De astia 4 ce spuneti? Am iesit ieri sa facem poze „de recunoastere” pe Calea Victoriei la cladirile care sunt in picioare de multi ani pentru un proiect gen Now & Then. Dupa poze am mers pana la MC Donalds-ul de la Cismigiu pentru o cafea. Fix pe trotuar fel si fel de masini parcate … Citește mai mult