Ciclopromenada nocturna 2010
Dupa miscarea Bikewalk (primul pe 2010) am fost astazi la Ciclopromenada Nocturna (organizata de ONGFest) dar adevaratele detalii le vezi pe bicla.ro. Bravo bai, mai iesim din casa la o plimbare, mai un fluierat, mai un pedalat! Bicicleta devine din ce in ce mai populara ca mijloc de transport, 4 din colegii mei de la … Citește mai mult