Ocean’s Pizza?

Ce mi-a fulgerat creierii zilele trecute, spre mirarea mea? Mi-am adus aminte de o intamplare din din 1900 toamna, eram in vizita la un amic si ne-am decis sa mergem sa mancam o pizza. Unde sa mancam? Apai acolo nu, acolo nu… hai la Ocean’s Pizza. Toti fluturau thumbs up, am zis ca o e … Citește mai mult

2 aprilie si o sarma

1 aprilie a fost o zi de rahat. De ce spun asta? Pentru ca din toate punctele de vedere 1 aprilie a supt-o. La munca a fost ca curu, si asa mai departe!

Azi in schimb pe 2 aprilie a fost mai bine. MULT mai bine! Summit-ul NATO a inceput, am ajuns la munca in 10-15 minute (deci se circula mai mult decat bine), am facut aproape tot ce mi-am propus, asadar way to go 2 aprilie!

Citește mai mult