Am zis ca merg cu aparatul foto dupa mine!
La 7:02 s-au scos foile de hartie pe de-o parte. Pe alta parte s-au scos camerele foto, video si asa mai departe. Am avut numai 3 minute sa capturez momentul. Enjoy!

Mai multe foto in continuare!
Calm… la suprafata.
Am zis ca merg cu aparatul foto dupa mine!
La 7:02 s-au scos foile de hartie pe de-o parte. Pe alta parte s-au scos camerele foto, video si asa mai departe. Am avut numai 3 minute sa capturez momentul. Enjoy!

Mai multe foto in continuare!
Dacă ai o inimă mare vino şi convinge-ne! Flash mob-ul reprezintă o adunare spontană de oameni. Pentru o perioadă scurtă de timp un grup mare de oameni care nu se cunosc intre ei se adună intr-un loc şi fac concomitent aceeaşi acţiune după care pleacă în direcţii diferite. Acest flash mob se realizează pentru o … Citește mai mult
1 aprilie a fost o zi de rahat. De ce spun asta? Pentru ca din toate punctele de vedere 1 aprilie a supt-o. La munca a fost ca curu, si asa mai departe!
Azi in schimb pe 2 aprilie a fost mai bine. MULT mai bine! Summit-ul NATO a inceput, am ajuns la munca in 10-15 minute (deci se circula mai mult decat bine), am facut aproape tot ce mi-am propus, asadar way to go 2 aprilie!
Sa luam o mana de oameni si sa le dam blog. Acea mana de oameni o vom numi „Blogosfera”. Din nume nu reiese decat ca este vorba despre un grup de posesori de blog, care scriu pe blog, reprezinta oarecum opinia si oglindeste in proportie de x% ce crede romanul, ce vede, ce vrea.
Totul a inceput de la un articol in Gandu. Alin a citit articolul si in semn de solidaritate fata de familia lui Teo Peter a lansat campania „American Citizens? PRICELESS! For all the rest… There is MasterCard„. Ne-am intalnit in Cafeneaua Actorilor (ah ce nu-mi place localu’ ala) si am discutat despre cum ar urma … Citește mai mult