Dimineata pe racoare… UNDE-I MASINA?

Te-ai trezit de dimineata, ai mancat parizer, ai fumat si cafelit… Cobori din blocu’ comunist si dai din telecomanda sa-ti deschizi masina. Nu se mai aude bip-bip-poc-poc-poc. Cand te apropii mai mai mult de „parcare” iti dai seama ca masina nu-i. A fost furata? De ce nu mai este nici o masina? Ce s-a intamplat? … Citește mai mult

2 aprilie si o sarma

1 aprilie a fost o zi de rahat. De ce spun asta? Pentru ca din toate punctele de vedere 1 aprilie a supt-o. La munca a fost ca curu, si asa mai departe!

Azi in schimb pe 2 aprilie a fost mai bine. MULT mai bine! Summit-ul NATO a inceput, am ajuns la munca in 10-15 minute (deci se circula mai mult decat bine), am facut aproape tot ce mi-am propus, asadar way to go 2 aprilie!

Citește mai mult