2 aprilie si o sarma

1 aprilie a fost o zi de rahat. De ce spun asta? Pentru ca din toate punctele de vedere 1 aprilie a supt-o. La munca a fost ca curu, si asa mai departe!

Azi in schimb pe 2 aprilie a fost mai bine. MULT mai bine! Summit-ul NATO a inceput, am ajuns la munca in 10-15 minute (deci se circula mai mult decat bine), am facut aproape tot ce mi-am propus, asadar way to go 2 aprilie!

Citește mai mult

FlashMob Teo Peter

Totul a inceput de la un articol in Gandu. Alin a citit articolul si in semn de solidaritate fata de familia lui Teo Peter a lansat campania „American Citizens? PRICELESS! For all the rest… There is MasterCard„. Ne-am intalnit in Cafeneaua Actorilor (ah ce nu-mi place localu’ ala) si am discutat despre cum ar urma … Citește mai mult