Yup! We’re primates

Azi dupa job am zis sa fac ceva „crazy” in drum spre casa. Am iesit la un Crispy Strips la KFC… Wrong choice! Ma doare stomacul acum dar a fost asa de bun… In drum spre casa am mers cu metroul (da, am ocolit) si la intersectia de la mall-ul de pe bd. Timisoara (ca … Citește mai mult

Putina ploaie, putin voodoo!

Putina ploaie nu strica! Nu strica daca esti in camp… unde nu sunt sosele, nu sunt soferi, nu sunt automobile, politisti, semafoare, pietoni si smecheri. Pe camp o ploaie face bine recoltei (chiar daca agricultura este la pamant) dar in oras este cel mai prost lucru care se poate intampla intr-o dimineata de luni. Aventurile … Citește mai mult