4 nesimtiti – amenda frate!

De astia 4 ce spuneti? Am iesit ieri sa facem poze „de recunoastere” pe Calea Victoriei la cladirile care sunt in picioare de multi ani pentru un proiect gen Now & Then. Dupa poze am mers pana la MC Donalds-ul de la Cismigiu pentru o cafea. Fix pe trotuar fel si fel de masini parcate … Citește mai mult

Cum a fost ziua ta? Multumesc… a fost MINUNAT!

shitty-blog

Dupa o noapte in care mai mult m-am perpelit in pat ca plodu de deasupra si-a gasit sa isi ia papara de la parinti fix la 1 dimineata (nu stiu cum reuseste dar are parte de destula) am fost trezit brutal de Gnarls Barley – Crazy fix la 7 dimineata, ora fatidica pentru sclavul de pe plantatie.

M-am trezit si am inceput ziua cu micile tabieturi.

– urinat din pozitia inclinat
– pus facatorul de cafea la treaba
– igiena
– tigara – cafea – tigara – mail – browse – bloguri – google reader – torente – mediafax

Citește mai mult