PSD: Furam TOT!

Noi cu ei, ei cu ei… voi cu noi, noi cu voi, ei cu ele, ele singurele. Nu mai inteleg nimic din cacatu’ asta de campanie (murdara). Mergem sa-i votam? Ps. Poza asta a fost facuta de un coleg (care m-a lasat sa o pun aici). Sursa este telefonu lu’ colegu’. Multzam colegu!

Vine iarna… avem chilotii cu blana pregatiti?

Stratul de zăpadă în masivul Postăvaru din Poiana Braşov măsoară trei centimetri şi se înregistrează o temperatură de minus 7 grade Celsius. La Predeal stratul de zăpadă este de doi centimetri şi sunt minus 2 grade Celsius, la Sinaia stratul de zăpadă are doi centimetri şi sunt minus 5 grade Celsius, iar pe Vârful Omu … Citește mai mult