Greva la metrou – bucurie mare!
Stiti ca stau in Drumul Taberei… pe noi nu ne afecteaza greva astora, nu avem metrou, chiar niserupe. Pun pariu ca ne dorim sa fim afectati, asta ca un apropos ca ne-ar placea metrou in Drumul Taberei. Ambuteiajele nu sunt nimic nou pentru Bucuresti, chiar si in campanie electorala unde stim ca se urmareste ceva, … Citește mai mult