GOOD NEWS! AC/DC probabil si in Romania
Organizatorii români se află în negocieri avansate cu managementul celor două formaţii, pentru eventuale concerte, existând şanse reale să le vedem live, la Bucureşti, în 2009. De altfel, AC/DC şi-a anunţat intenţia de a ajunge în majoritatea ţărilor europene, cu ocazia turneului mondial “Black Ice”. Atât ei, cât şi U2 se numără printre cei mai … Citește mai mult